Hiatus

About Ed

Ed Westwick – Fun Facts

19. července 2014 v 19:05 | @westwick-ed
Zajímavá a zábavná fakta o Edovi, která možná nevíte. Některé věci jsem nevěděla ani já sama:)


• Když se ho v jednom rozhovoru zeptali kolik peněz má v peněžence, odpověděl, že žádnou peněženku nemá.

• Ed se věnuje kromě herectví i zpěvu. V Británii má svou kapelu The Filthy Youth, ale nemá na ni čas a tak se rozhodl, že založí novou v New Yorku.

• Když byl malý byl velkým fanouškem Davida Backhama. Měl ho dokonce prý i na tričku.

• Když byl na záchodech v jednom baru uviděl tam nápis "I heart romance" a natolik se mu to zalíbilo, že si to nechal vytetovat.

• Nejvíc ho prý při natáčení Gossip Girl štvalo to, že se musel každý den holit.

Ed Westwick's Tattoos

19. července 2014 v 18:24 | @westwick-ed
Víte o tom, že Ed má několik tetování? Rozhodla jsem se přidat fotky. Jaké se vám líbí nejvíc?:)

Mě se líbí to I heart romance :3 To je roztomilý:)

image host image host image host image host image host

Biography [Životopis]

4. července 2014 v 14:33 | @westwick-ed

Ed Westwick, celým jménem Edward Jack Westwick je britský herec, který hrál v Národním londýnském divadle pro mladé. Narodil se 27. června 1987 ve v Stevenage, Hertfordshire v Anglii. V současné době žije v New Yorku. Do pamětí diváků se nejvíce zapsal seriálem Super drbna, kde hraje proradného, vychytralého a bohatého Chucka Basse. Za tuto roli obdržel dvě ocenění na Teen Choice Awards v roce 2008 a 2009 v kategorii "Nejlepší televizní darebák". Získal také ocenění Young Hollywood Awards, které se uděluje v Los Angeles nadějným mladým hercům. Byl také časopisem People označen jako jeden z nejvíc sexy mužů roku 2008.

Objevil se také ve vedlejší roli Alexe ve filmu Potomci lidí. V roce 2008 ztvárnil roli Joeyho v duchařském thrilleru 30 a půl metru. Hrál také v seriálu Californication, nebo ve filmech S. Darko a The Computer. Další Westwickovou rolí byl chlapík jménem Jonny, v romantické komedii Holka s prknem. Zahrál si i ve snímku J.Edgar po boku slavného Leonarda DiCapria (2011).

Je velkým fanouškem Londýnského fotbalového klubu Chelsea FC. Má dva starší bratry. Jeho matka Carole pracovala jako vzdělávací psycholožka. Jeho nejlepší přítel je anglický herec Rafi Gavron. Setkali se na natáčení svého filmu Vloupání (2006). V roce 2011-2012 byl tváří filipínské značky oblečení Penshoppe. Nějakou dobu chodil s herečkou Jessicou Szohr, se kterou se seznámili na natáčení seriálu Super drbna. Rozešli se v roce 2010.
 
 

Reklama
-Zdroje-
facebook.com, edwestwickspain.com, justjared.com, zimbio.com, google.com