Hiatus

Biography [Životopis]

4. července 2014 v 14:33 | @westwick-ed |  About Ed

Ed Westwick, celým jménem Edward Jack Westwick je britský herec, který hrál v Národním londýnském divadle pro mladé. Narodil se 27. června 1987 ve v Stevenage, Hertfordshire v Anglii. V současné době žije v New Yorku. Do pamětí diváků se nejvíce zapsal seriálem Super drbna, kde hraje proradného, vychytralého a bohatého Chucka Basse. Za tuto roli obdržel dvě ocenění na Teen Choice Awards v roce 2008 a 2009 v kategorii "Nejlepší televizní darebák". Získal také ocenění Young Hollywood Awards, které se uděluje v Los Angeles nadějným mladým hercům. Byl také časopisem People označen jako jeden z nejvíc sexy mužů roku 2008.

Objevil se také ve vedlejší roli Alexe ve filmu Potomci lidí. V roce 2008 ztvárnil roli Joeyho v duchařském thrilleru 30 a půl metru. Hrál také v seriálu Californication, nebo ve filmech S. Darko a The Computer. Další Westwickovou rolí byl chlapík jménem Jonny, v romantické komedii Holka s prknem. Zahrál si i ve snímku J.Edgar po boku slavného Leonarda DiCapria (2011).

Je velkým fanouškem Londýnského fotbalového klubu Chelsea FC. Má dva starší bratry. Jeho matka Carole pracovala jako vzdělávací psycholožka. Jeho nejlepší přítel je anglický herec Rafi Gavron. Setkali se na natáčení svého filmu Vloupání (2006). V roce 2011-2012 byl tváří filipínské značky oblečení Penshoppe. Nějakou dobu chodil s herečkou Jessicou Szohr, se kterou se seznámili na natáčení seriálu Super drbna. Rozešli se v roce 2010.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
-Zdroje-
facebook.com, edwestwickspain.com, justjared.com, zimbio.com, google.com